Overzicht ToM Adviseurs

 Regio

Adviseur E-mailadres Telefoonnummer


Groningen

Wouter Vieveen wvieveen@alfa.nl  088 253 1628


Friesland

Akkelien Hettinga ahettinga@alfa.nl 088 253 2306


Drenthe

Herald Aalderink haalderink@alfa.nl  088 253 2202


Zwolle en Noordoostpolder

Jan-Willem van Beek jvanbeek@alfa.nl   088 253 3072


Twente-Salland

Evert Hekman ehekman@alfa.nl 088 253 2757


Achterhoek

Bas Klompenhouwer bklompenhouwer@alfa.nl  088 253 1261

Veluwe, Utrechtste Heuvelrug en Flevopolder

Ina Visser ivisser@alfa.nl  088 253 1451


Utrecht

Arjan de Jong adejong@alfa.nl  088 253 2923


Noord-Holland

Patricia Hooijberg phooijberg@alfa.nl  088 253 2113


Zuid-Holland en Zeeland

Klaas-Jan Janse kjanse@alfa.nl 088 253 1202

Gelderland-Zuid, Noord-Brabant en Limburg

Jan Dirk Berends jberends@alfa.nl  088 253 1990