Banner

Even voorstellen: Tim Strokappe

8 september 2020 | Door:  Antony Verschoor

Per 1 september is Tim Strokappe bij ons gestart als assistent accountant MKB. Welkom Tim!

Assistent accountant

Sinds vorige week versterkt Tim ons team in Nijverdal. Als assistent accountant stelt Tim jaarrekeningen en diverse belastingaangiften (inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting en omzetbelasting) voor MKB bedrijven op. Hij puzzelt graag met cijfers en haalt voor klanten graag het meeste er uit wat er in zit. 

Ons kantoor is lekker dichtbij voor hem, hij kan er op de fiets heen. In de weekenden werkt hij nog veel voor zijn familiebedrijf Expert Doornenbal. In zijn vrije tijd houdt Tim zich veel bezig met Spaans en gaat hij graag naar FC Twente waar hij al ruim tien jaar seizoenkaarthouder is.
 

Werken bij Alfa

Lijkt het jou ook leuk om ons team te komen versterken? Bekijk dan onze vacatures of neem contact met ons op.