Informatiebijeenkomsten Cijfers die Spreken 2018

Data, tijden en locaties

Alfa organiseert diverse bijeenkomsten in Nederland naar aanleiding van de uitgave Cijfers die Spreken en de doorvertaling van de huidige positie richting 2019.

Ook kun je je per email of telefonisch aanmelden. Gebruik hierbij de gegevens zoals deze vermeld staan per locatie.

Maandag 18 juni 2018
Ontvangst 19.45 uur
Hotel Van der Valk Sneek
Burgemeester Rasterhofflaan 1
8606 KZ Sneek
sneek@alfa.nl
088 2533350

 Woensdag 20 juni 2018
Ontvangst 19.45 uur
Alfa Heerhugowaard
M. de Klerkweg 3
1703 DK Heerhugowaard
heerhugowaard@alfa.nl
088 2532101

Donderdag 21 juni 2018
Ontvangst 19.45 uur
Restaurant Lauwersland
Foarwei 2a
9294 KD Oudwoude
buitenpost@alfa.nl
088 2532400

Donderdag 21 juni 2018
Middagprogramma, 13.15 ontvangst
Alfa Heerhugowaard
M. de Klerkweg 3
1703 DK Heerhugowaard
heerhugowaard@alfa.nl
088 2532101

Donderdag 21 juni 2018
Ontvangst 19.45 uur
Hotel Van der Valk Zwolle
Nieuwleusenerdijk 1
8028 PH Zwolle
zwolle@alfa.nl
088 2533050

Donderdag 21 juni 2018
Ontvangst 19.45 uur
Hotel Van der Valk Assen
Balkenweg 1
9405 CC Assen
assen@alfa.nl
088 2531550

Maandag 25 juni 2018
Middagprogramma, 13.15 ontvangst
Alfa Heerhugowaard
M. de Klerkweg 3
1703 DK Heerhugowaard
heerhugowaard@alfa.nl
088 2532101

Dinsdag 26 juni 2018
Ontvangst 19.45 uur
Hotel Van der Valk Groningen-Hoogkerk
Borchsingel 53
9766 PP Eelderwolde
groningen@alfa.nl
088 2531600

Donderdag 28 juni 2018
Ontvangst 19.45 uur
Gasterij de Molenhoeve
Echtenseweg 15
7909 HV Hoogeveen
hoogeveen@alfa.nl
088 2532200